• Zapraszamy uczniów do udziału w projekcie

"Kreatywna szkoła w Gminie Mińsk Mazowiecki",

który będzie realizowany w naszej szkole od 7 stycznia.

Projekt „Kreatywna szkoła w Gminie Mińsk Mazowiecki jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Proces rekrutacyjny będzie prowadzony od 16 grudnia 2019 roku.

Wypełnione dokumenty (do pobrania niżej) należy złożyć w sekretariacie szkoły lub do wychowawcy klasy.

W ramach realizacji projektu przewidziano możliwość bezpłatnego udziału uczniów w następujących zajęciach pozaszkolnych:

"Matematyka – królowa nauk”

"Szkiełko i oko – przyrodniczno/biologiczne laboratorium”

"Fascynująca chemia"

„Laboratorium kodowania/tworzenia gier komputerowych/animacji komputerowych”

„Matematyka i przyroda z eksperymentem”

„Świat robotów – laboratorium”

„Speaking English – Practical Conversation”

„Edukacja muzyczna"

„Plastyka”

"Zajęcia gimnastyczne korekcyjne dla uczniów z wadami postawy"

"Zajęcia dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonymi ryzykiem dysleksji"

„Zajęcia logopedyczne dla uczniów z zaburzeniami rozwoju mowy"

"Zajęcia o charakterze terapeutycznym - bajkoterapia, muzykoterapia, arteterapia, teatroterapia, biblioterapia, zajęcia psychoedukacyjne i socjoterapeutyczne, przeznaczone są dla uczniów z dysfunkcjami  i zaburzeniami utrudniającymi funkcjonowanie społeczne, borykającymi się z problemami osobistymi  i trudnościami życiowymi."